18:55 29.07

Максим Дегтярьов допоміг "Олімпіку" переграти ворсклян

29 липня у поєдинку другого туру УПЛ футболісти "Ворскли" на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського програли донецькому "Олімпіку" - 0:1. Єдиний гол у матчі забив Балашов після ювелірної передачі екс-форварда "Полтави" Максима Дегтярьова.

Олімпік — Ворскла — 1:0

Гол: Балашов 52.

Полтавці матчі перших чотирьох турів грають у гостях — це через реконструкцію домашньої арени напередодні матчів групового етапу Ліги Європи. Як ворскляни збираються там грати з огляду на якість гри в УПЛ — велике питання.

Василь Сачко зробив після матчу першого туру одну заміну — замість Кулача на полі з перших хвилин грав Шарпар, який одужав після хвороби.

До середини першого тайму команди діяли у середньому темпі та без моментів. Першу справжню нагоду забити втратили номінальні господарі. Антон Кравченко зі штрафного поцілив у стійку воріт Шуста. Щодо ворсклян — можна згадати лише два моменти у Сандро Кобахідзе. На 37-й хвилині Павло Ребенок вивів грузина сам на сам із нашим добрим знайомим Володимиром Кринським, який претендує на пост номер один у команді Санжара. Тут екс-воротар "Полтави" діяв блискуче. На 44-й хвилині Сандро вже пробивав із середньої дистанції і не влучив у ворота.

Було зрозуміло — у другому таймі триватиме гра до голу. І він прийшов від однієї лише нестандартної дії іншого екс-полтавця — форварда Максима Дегтярьова — він швидко розіграв штрафний удар, який сам і заробив. Макс прокинув м'яч поміж ніг Даллку і вивів на ворота ворсклян Віталія Балашова, який чітко реалізував свій момент — 1:0.

Сачко намагався врятувати матч замінами, але зробити це не вдалося. Моментів у ворсклян було обмаль, а найкращий виник після сольного проходу — шанс забити мав знову Кобахідзе. На жаль, м'яч після його пострілу пройшов поруч зі стійкою воріт.

Отже, ворскляни програли обидва стартові поєдинки різним за класом та стилем суперникам, але з однаковим рахунком. При цьому за 180 хвилин полтавці не забили і мали небагато шансів зробити це.

Василь Сачко: «Від деяких гравців я очікував більшого. Хто не хоче віддаватися на полі — не треба виходити, ми замінемо його на іншого футболіста. Була рівна гра, але ми заграли тільки після того, як пропустили гол. Впевнений, що вже у наступному турі ми зігрємо значно краще».