ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 25.06


Маловоддя: річки Полтавщині наблизилися до гідрологічної посухи

Середні та малі річки області наблизилися до значень маловоддя, або гідрологічної посухи.

Про маловоддя повідомили в Регіональному офісі водних ресурсів на Полтавщині.

На річках Полтавщини спостерігають малі значення водності. Менша за норму (50-79%) спостерігається водність на річках Сула, Псел. Значно меншою за норму (22-47%) спостерігається водність на річці Ворскла. Натомість водність на річці Оріль близька до норми (82-122%). Показники наблизилися до значень маловоддя.

У басейнах Сули та Псла місячна сума дощів становила 20-30% травневої норми. Половина норми дощів випала в басейнах Ворскли та Орелі. Через такі умови на притоках Середнього та Нижнього Дніпра збільшилася інтенсивність спаду паводкової хвилі. 

У середньому витрати води за травень зменшилися на 30-40%. Середньомісячні показники витрати становили: на річці Сула – 62%, на Пслі – 44%, на Ворсклі – 63%, Орелі – 100%.

Також падіння рівня води в річках на території області відбулося за період 18-24 травня. Ситуація на водогосподарських об’єктах перебуває в нормі.

За даними Українського гідрометцентру, упродовж рівні води на середніх та малих річках області знизилися на 3-6 см, а на Сулі – на 35 см.

маловоддя

За темою:

  • Подойдет ли бойлер объемом 100–119 литров для семьи с маленьким ребенком: разбираемся вместе
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.