ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 19.09


Мамай: "Битися та судитися за владу не буду"

Олександр Мамай заявив, що не збирається битися чи судитися з особами, які наразі керують справами у міськраді. І додав, що проведе наступну сесію лише в тому випадку, коли приміщення міськради буде розблоковане.

У Полтаві продовжується протистояння за владу. 

Олександр Мамай, якого голосами 29 депутатів міськради днями відправили у відставку, прокоментував ситуацію, яка наразі складася у Полтаві. 

Ви ж бачите, вони принципово це зробили, щоб не допустити мене на роботу. На превеликий жаль, правоохоронні органи у нас сьогодні працюють слабенько. Якщо буде вільне приміщення, то, звісно, я буду проводити наступну сесію 21 вересня, якщо заблоковане – то ні. Можливо, колись ситуація в Україні зміниться на краще. Що тільки було, але такого в нас не було ніколи в житті. Битися ні з ким не буду, мені 50 років. Якщо прийняли рішення про захоплення влади силовим шляхом, то, можливо, так потрібно сьогодні, я так не вмію. Судитися? Ви знаєте, що голова адміністративного суду - Сергій Удовіченко, син Олександра Удовіченка. Дуже я там висуджу щось? Не висуджу, це можете написати, тому немає підстав судитися. А навіть якщо і висуджу, то через рік чи півтора, а це вже будуть нові вибори

 — заявив Олександр Мамай, якого цитує Коло

Нагадаємо, сьогодні зранку біля міської ради зібралися активісти Нацкорпусу, щоби не впустити Олександра Мамая на робоче місце. 

 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.