ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 17.09


Мамай дав прес-конференцію і заявив, що залишається мером

Вранці 17 вересня Олександр Мамай та Ілля Кива дали у Полтаві прес-конференцію, на якій заявили про власне бачення ситуації, яка склалася в місті.

17 вересня міський голова Полтави Олександр Мамай дав прес-конференцію, на якій наголосив, що не визнає результатів останньої позачергової сесії міськради.

Матковським і Капліним була здійснена спроба захоплення влади в Полтаві. Хочу нагадати, що за мене на виборах проголосували понад 62 відсотки виборців — це більше, ніж за Матковського та Капліна разом узятих. Сьогодні скажу, що ту псевдосесію я, як міський голова, не визнаю. Певні рішення за підписом Шамоти, без печатки, будуть повертатися без розгляду. Якщо хтось буде чимось незадоволений, хай звертається до суду. Я не буду йти у відпустку чи на лікарняний — я 24 години на добу на робочому місці

 — заявив Олександр Мамай.

Ілля Кива, який також прийшов на прес-конференцію, заявив, що наразі відбувається підготовка до фальсифікації президентських виборів та компанія по зміщенню мерів, які не готові співпрацювати з Адміністрацією Президента. Перша ластівка, на думку Киви — це Полтава.

Трансляція — Полтавське. ТБ

влада, політика, міськрада, підписи, депутати, відкликання, Олександ Мамай

За темою:

  • На Полтавщині у червні 141 людина отримала допомогу на догляд за тяжкохворими дітьми
  • Місцевим радам дозволили фінансувати військові підрозділи та голосувати дистанційно
  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.