ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:40 11.03


Мамай не бажає звільняти з роботи доньку Киви

Очільниця Департаменту з питань реєстрації Полтавської міськради Катерина Кива нині перебуває за кордоном і, за версією Олександра Мамая, не може повернутися додому. 

 

Причина, яку публічно озвучив керівник Полтавської громади – відсутність авіарейсів. При цьому Мамай не пояснив, чому Катерина Кива не може повернутися залізничним або автомобільним транспортом, як тисячі інших українців.

Про чиновницю Олександр Мамай розповів 11 березня, під час сесії міськради: "Катерині Киві про жодні підозри не повідомляли. Катерина Кива є донькою Іллі Киви. Я вважаю, до того, що робить Ілля Кива, Катерина жодного стосунку не має. Коли Катерина Кива повернеться до своїх обов’язків, вона буде працювати до тих пір, поки сама не ухвалить іншого рішення. Якщо Катерина Кива вирішить звільнитися, я заперечувати не буду. Якщо Катерина Кива не вирішить звільнятися, я просто так звільняти її не буду".

Департамент реєстрації Катерина Кива очолила у березні 2021 року. На сайті партії "Опозиційна платформа – За життя»" вказано, що вона також є керівницею Полтавської обласної молодіжної організації ОПЗЖ.

Її батька Іллю Киву, нагадаємо, підозрюють у державній зраді. 

влада, скандал, Катерина Кива, Олександр Мамай

За темою:

  • Громади отримали нові зарядні станції від міжнародних партнерів
  • Полтава завтра завершить опалювальний сезон
  • На ремонт доріг області планують залучити близько 900 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.