ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 13.06


Мамай подарував полтавцям 900 квитків на концерти

Передвиборча благодійність у Полтаві: потенційний кандидат у нардепи Олександр Мамай роздав 900 квитків на концерти гурту "Антитіла" та Олега Винника.

 

У Полтаві колишній міський голова та потенційний кандидат у народні депутати Олександр Мамай влаштував розіграш квитків на концерти гурту "Антитіла" та Олега Винника, що відбудуться в Полтаві 15 та 19 червня відповідно. 

10 червня 450 переможців конкурсу – 350 на концерт групи "Антитіла" та 100 — на Олега Винника, мали змогу отримати безкоштовно по два квитки на захід.

Конкурс проходив із 30 травня по 5 червня. На головній сторінці Олександра Мамая у Facebook протягом цього періоду публікувалось одне запитання стосовно історії міста Полтави. Перші 50 осіб, які правильно відповіли на питання, ставали переможцями та мали змогу отримати по два квитки за концерт гурту "Антитіла".

Після цього, протягом 7 та 8 червня пройшов розіграш ще 100 квитків на концерт Олега Винника.

10 червня в офісі політичної партії "Совість України" переможці мали змогу отримати по два квитка на концерти. Для цього необхідно було мати при собі паспорт та заповнити реєстраційну карту, де необхідно було вказати ініціали, адресу проживання, місце роботи, дату та контактний телефон, інформує ОПОРА.

Квитки на концерт гурту "Антитіла" коштують від 350 до 550 гривень. На концерт Олега Винника – від 350 до 600 гривень.

Нагадаємо, у січні Олександр Мамай на з’їзді партії "Опозиційна платформа – За життя" висловив підтримку тогочасному кандидату в Президенти від цієї політичної сили Юрію Бойку та заявив, що очолює обласний осередок партії, а також висловив бажання продовжити подальшу співпрацю з партією. А наприкінці квітня голова партії Вадим Рабінович заявив, що хоче бачити в списку партії Олександра Мамая. Проте на офіційному сайті партії та в реєстрі Головного територіального управління юстиції в Полтавській області керівником осередку досі значиться Олександр Попенко.

Згідно з частинами 9 та 10 статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів" висування кандидатів у депутати партіями закінчується за сорок днів до дня голосування, тобто до 10 червня включно; висування кандидатів шляхом самовисування закінчується за тридцять днів до дня голосування – до 20 червня включно.

Згідно з частиною 14 статті 74 Закону, забороняється "проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців".

"Наразі потенційні кандидати активізували свою діяльність напередодні завершення реєстрації в якості офіційних претендентів на депутатське крісло. Такі дії дають змогу отримати підтримку виборців та використовувати кошти не з виборчого фонду, що впливає на прозорість фінансування суб’єктів виборчого процесу", – розповів координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській області Костянтин Донченко.

Згідно з частиною 3 статті 45 Закону, фінансування передвиборних агітаційних заходів чи матеріалів із джерел, не передбачених частиною другою цієї статті, незалежно від наявності погодження з партіями - суб'єктами виборчого процесу чи кандидатами у депутати, забороняється.
 

влада, вибори, агітація, концерт, квитки, підкуп, Олександр Мамай

За темою:

  • На Полтавщині у червні 141 людина отримала допомогу на догляд за тяжкохворими дітьми
  • Місцевим радам дозволили фінансувати військові підрозділи та голосувати дистанційно
  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.