ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 19.04


Мамай просить СБУ перевірити депутата

Голова Полтавської громади Олександр Мамай звернувся до СБУ із проханням перевірити депутата, який попросив його надати звіт про витрати бюджету на армію. Перевів "стрілки"...

 

Депутат міськради Вадим Ямщиков звернувся до мера Полтави Олександра Мамая з офіційним листом, у якому попросив надати звіт про підтримку військових коштом міського бюджету.

Депутат, який просив Мамая прозвітувати про витрачені на ЗСУ кошти, отримав відповідь від СБУ.

6 квітня Вадим Ямщиков подав запит на ім’я Олександра Мамая із прохання прозвітуватися, скільки коштів з міського бюджету витратили на закупівлю тактичного та військового спорядження для підрозділів територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

poltavska-khvilia_xcwi/0MWkZzQ7g.jpeg

Сьогодні, 18 квітня, депутат отримав відповідь на свій запит. Йому надійшло офіційне повідомлення, що вказане звернення направили в управління СБУ у Полтавській області для проведення перевірки по факту збирання відповідної інформації.

«Мамай звернувся до СБУ, щоб типу перевірили мене, чи не диверсант і не державний зрадник я. Ось і вся робота мера, який користується воєнним станом у країні так, як йому зручно», — прокоментував Ямщиков.

poltavska-khvilia_xcwi/uSKvZzQ7g.jpeg

Нагадаємо, 15 квітня на засіданні комісії депутати міськради мали би заслухати звіт міського голови Олександра Мамая щодо виконання місцевої програми «Полтавський спротив у 2022-2024 роках». У сесійній залі були присутні місцеві волонтери та бійці тероборони, ЗСУ. Проте Мамай на засідання не з'явився.

Наприкінці засідання депутати підписали звернення до Президента України Володимира Зеленського, у якому йдеться, щоби призначили голову військової адміністрації Полтави та надати належну оцінку міському голові Мамаю.

скандал, СБУ, влада

За темою:

  • Мамай просить суд поновитися на посаді міського голови
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.