ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 30.05


Мамай провалив обіцянку розпочати ремонт Кадетського корпусу навесні 2018 року

Управлінню капітального будівництва в 2018 році коштів на ремонт Кадетського корпусу з міського бюджету не виділялося. Ремонт історичної будівлі так і не розпочали, хоча міський голова Полтави це обіцяв.

Міський голова Полтави Олександр Мамай не виконав обіцянку почати ремонт даху Кадетського корпусу навесні 2018 році. Таку обіцянку він дав 22 грудня 2017 року, нагадує видання Слово і Діло.

На сесії міської ради 16 лютого депутати дали добро на розробку технічної документації із землеустрою та на реєстрацію права комунальної власності на ділянку під корпусом.

Станом на 26 травня будинок Кадетського корпусу передали на баланс управління житлово-комунального господарства Полтави, щоб потім передати Державній судовій адміністрації. У Міністерстві юстиції відповіли, що не проти взяти в управління частину будівлі.

Сам міський голова Олександр Мамай повідомив, що якщо судова адміністрація не візьме будівлю на баланс, місто виділить кошти на консервацію Кадетського корпусу.

Однак, 15 травня 2018 року в Полтавській міській раді нам повідомили, що Управлінню капітального будівництва в 2018 році коштів на ремонт Кадетського корпусу з міського бюджету не виділялося. Ремонт історичної будівлі так і не почали, тому обіцянка отримує статус "не виконана".

Згідно з моніторингом видання, Олександр Мамай дав 153 обіцянки, з яких 71 виконав.

Олександр Мамай. обіцянки

За темою:

  • Протестувальники перекрили в'їзд вантажного транспорту до Гадяча
  • Харківський "Будгарант" знову виграв тендер на прибирання полтавських вулиць
  • На Полтавщині готуються до можливої повені
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.