ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 29.12


Установча сесія полтавської міськради: Мамай склав присягу. ВІДЕО

Сьогодні, 29 грудня, відбулася установча сесія Полтавської міської ради — депутати отримали посвідчення, а обраний міським головою Полтави Олександр Мамай склав присягу.

У вівторок, 29 грудня, відбулася установча перша сесія Полтавської міськради 8-го скликання. Замість Олександра Мамая, який відмовився від повноважень депутата міської ради на користь посади міського голови, депутатом став співвласник ТОВ "Старнайт" Олександр Калуцький.

На сесію прибув 41 депутат із 42 двох (відсутній — Юрій Бублик). Голова ТВК Алла Назаренко нагадала депутатам, що на них покладені високі сподівання, тому вони повинні ставитись до Полтави, як до власного дому. Після цієї преамбули Алла Назаренко запросила новообраного міського голову Олександра Мамая до складання ним присяги, що той і зробив. Потім пані Назаренко вручила посвідчення депутатам міськради.

Також Алла Назаренко зачитала привітання на адресу Мамая від голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Олександр Мамай запропонував депутатам оплесками подякувати голові та членам міської ТВК, які виконали складну роботу. Після чого він звернувся до депутатів із закликом розпочати спільну роботу на благо полтавської громади:

"Шановні депутати, у нас сьогодні порядку денного немає. Тому, перед тим, як оголосити першу сесію восьмого скликання закритою, я хочу сказати, що мені хотілося би, щоб не було у нас ні коаліцій, ні опозицій. Тому що ми всі, незалежно від політичних окрасів, повинні працювати на територіальну громаду. Тому усіх запрошую до співпраці. Пропоную перегорнути сторінку всіх роздорів і працювати на благо громади. Якщо хтось хоче завчасно почути інформацію, думаю, бюджет ми приймемо в останню декаду січня, після того, як його вивчимо".

Цікаво, що повідомлення про скликання територіальною виборчою комісією (відповідно до вимог статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні") першої сесії новообраної міської ради 29 грудня 2020 року о 13:00 оприлюднили на сайті Полтавської міської ради цього ж дня о 12:39.

Мамай має третій ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах другої категорії посад. 

Станом на 29 грудня 2020 року стаж його служби в органах місцевого самоврядування становить  7 років 10 місяців та 9 днів.

На засіданні також новообраним депутатам вручили постанову, значок та тимчасове посвідчення.

влада, міськрада, політикум, депутати, Олександр Мамай, сесія

За темою:

  • Вісім тисяч: хто може отримати карантинну допомогу
  • У Лохвиці міськрада отримала новий офіс
  • Полтавська область повернулася до "помаранчевої" карантинної зони
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.