ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 15.11


Мамай скликає онлайн-сесію міськради

На черговій сесії Полтавської міської ради депутатам запропонують голосувати за 88 питань, серед яких є і соціально важливі. Чи відбудеться сесія - наразі невідомо, адже опозиція має альтернативний план дій.

 

Наступну, 19-ту сесію Полтавської міськради скликають 25 листопада, на 10:00. Сесію планують провести в онлайн-режимі. Про це стало відомо з розпорядження міського голови.

На засідання мають винести 88 питань, зокрема проєкти рішення щодо детальних планів територій, про увічнення пам'яті Григорія Сковороди з проведенням комплексного благоустрою скверу, про ліквідацію КП "Полтавське міське бюро технічної інвентаризації" та інші. 

Сьогодні у Полтавській міськраді відбувалася погоджувальна нарада з головами фракцій на тему скликання сесії. Голова фракції "Рідне місто" Олександр Удовіченко повідомив журналістам, що опозиція налаштована провести позачергову сесію вже у середу, 16 листопада:

— Міський голова піарився у своєму відеозверненні на питаннях допомоги військовим. Ми запропонували скликати позачергову сесію, уже завтра ми готові підтримати усі ці питання. А далі проводити депутатські комісії, через які пройдуть усі інші проекти рішень. Та команда спекулює на тому, що ці питання вже розглядалися, але це не так. Ті питання, які не знайдуть підтримки у депутатів, проголосовані не будуть.

сесія, влада, міськрада, політикум, війна

За темою:

  • Полтавщина фінансово допомогла південним областям України
  • Комунальники у Полтаві значно зменшили використання пального
  • Молодь отримала премії імені Сердюка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.