ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 06.12


Мамай відзначився проросійськими заявами

Мер Полтави відзначився антиукраїнськими заявами: Олександр Мамай виступив в ефірі пропагандистського телеканалу "Наш", зробивши декілька проросійських заяв.

Зокрема, Мамай заявив, що гордиться славетним пам'ятником Полтавській битві, який звели на честь перемоги Петра І над козацьким військом на чолі з Іваном Мазепою та шведською армією під керівництвом короля Карла XІІ. Після тієї перемоги росіяни знищили гетьманську резиденцію у Батурині, повідомляє Depo.ua.

"Я як міський голова, який тут народився, який тут виріс, усе життя живу, горджуся тим, що зараз перебуваю у центрі нашого міста біля цього славетного пам’ятного знака. Хотілося б, щоб наші активісти не доруйнували його", – зазначив Мамай.

Говорячи про війну Росії проти України, міський голова заявив, що "брат іде на брата".

"На нашій території воюють дві наддержави – Сполучені Штати Америки і Росія. Прикро, що іде брат на брата", – сказав Мамай.

Крім того, він почав бідкатися, що завод "Лтава" не може більше продавати свою продукцію Росії через санкції.

"Сьогодні він майже закритий. Там трудилися до 8 тисяч людей, працювали на оборону, космічну галузь. Не може сьогодні працювати на Росію, люди залишаються без роботи, ідуть на біржу", – поскаржився мер Полтави.

 

 

Олександр Мамай, антиукраїнські заяви

За темою:

  • Мамай поповнив державний реєстр корупціонерів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.