ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 24.04


Мамай вкотре розпорядився зняти українські прапори з Монумента Слави

Міський голова Полтави Олександр Мамай попередив - він щоразу зніматиме прапори з пам'ятника Слави і попросив підтримки у полтавської громади в цьому питанні.

 

У суботу, 24 квітня, комунальні служби вчергове зняли синьо-жовтий та червоно-чорний прапори з Монумента Слави у Полтаві. Вперше за всю історію епопеї зі зніманням-розміщенням прапорів міський голова Полтави Олександр Мамай публічно повідомив, що це його особиста ініціатива:

— Вчора я особисто дав розпорядження, щоб з Монументу Слави були зняті незаконно встановлені прапори. Ця пам'ятка архітектури не для того, щоб "в зуби орлу ставити прапори". Моя позиція категорична, скільки будуть розміщувати незаконно прапори, стільки будуть і зніматись!

У повідомленні також міститься посилання на Закон України "Про Державний Прапор України, його опис та порядок офіційного використання".

Полтавець Олександр Сороковий, який 12 квітня повернув прапори після чергового демонтажу, на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що написав заяву про вчинення крадіжки і чекає на відповідь правоохоронних органів та СБУ.

влада, прапор, патріотизм, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.