ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 16.09


Мамай вважає сесію нелегітимним "тренуванням" і продовжує виконувати обов’язки мера

Олександр Мамай не вважає себе відстороненим від посади міського голови Полтави. Каже, він продовжує виконувати свої обов’язки. Оксана Деркач також вважає сесію міськради нелегітимною, а себе діючим секретарем.

Про це Мамай повідомив журналістам Суспільного. Позачергову сесію не сприймає серйозно, коли 14 вересня депутати міської ради проголосували за недовіру і усунення Мамая з посади.

10050 раз казав, що такої сесії не існує. Мені оскаржувати нічого. Це були збори просто депутатів, тренування. - скажіть, будь ласка, які ваші подальші дії? - та які подальші дії: виконую обов’язки до тих пір, поки законно мене не звільнять. У понеділок я зберу прес-конференцію і я одразу дам інтерв’ю, на всі питання відповім для всіх

 — зазначив він.

Нагадаємо, депутат Олександр Шамота вважає, що Олександра Мамая відсторонили законно.

Оксана Деркач також озвучила свою позицію щодо обрання на займану нею посаду секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти.

Я залишаюсь на своїй позиції — відкликання депутатів відбулося з порушенням законів. Відповідно, не розумію, як при відсутності достатнього кворуму можна було приймати якісь рішення,

– переконана Оксана Деркач.

Нагадаємо, 14 вересня 29 депутатів висловили недовіру міському голові Олександру Мамаю та проголосували за дострокове припинення його повноважень. Того ж дня обрали нового секретаря   Олександра Шамоту.

 

Мамай, Шамота, Деркач

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.