ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:10 18.01


Мамай за будь-яку ціну хоче, щоб Деркач стала секретарем міської ради

Олександр Мамай на погоджувальній раді заявив, що заради того, аби Оксана Деркач стала секретарем міської ради, готовий віддати будь-яку посаду в міськвиконкомі чи на комунальних підприємствах.

Щойно завершилася погоджувальна рада депутатів Полтавської міськради. На ній обговорювали, коли відбудеться наступна сесія та визначали її порядок денний.

Як повідомила кореспондент видання Poltava356.com, міський голова Олександр Мамай не визнав сесію за участі 23 депутатів 30 грудня минулого року такою, що відбулася, однак готовий продовжити попередню, другу сесію, в якій узяв паузу, в середу або четвер.

Принциповим для Мамая є питання секретаря міської ради. Раніше цю посаду обіймала Оксана Деркач, яка нині є депутатом міськради від партії "Рідне місто". Міський голова зазначив:

Заради Оксани Деркач я готовий "віддати" фракціям будь-яку посаду, у тому числі навіть першого заступника, керівників будь-яких комунальних підприємств та управлінь міськвиконкому. Навіть посаду начальника управління охорони здоров'я, хоча кращого за Сергія Котова нині не знайти.

Разом із тим, проект бюджету, який також розглядатиме сесія, буде готовий за дві доби. Сесія, за словами депутатів, моє відбутися вже цього тижня.

Анна СОЛТОВСЬКА

Мамай, сесія, міськрада, Деркач, погоджувальна рада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.