ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 26.03


Грошей не вимагатимуть: Мамай заспокоїв підприємців центрального речового ринку

Міський голова Полтави Олександр Мамай заявив, що жодна фірма не може вимагати від полтавських підприємців угод на центральному речовому ринку. Полтавська міська рада не надавала повідомлення про орендатора.

Міський голова Полтави Олександр Мамай 26 березня заявив, що наразі жодна фірма не може вимагати від полтавських підприємців укладання угод та сплати "містового" на центральному комунальному речовому ринку. 

Адже Полтавська міська рада не надавала повідомлення про орендатора ринку.  

Про це сказано в офіційному зверненні Олександра Мамая з посиланням на рішення Господарського суду Полтавської області від 18 березня.

"Я гарантую збереження всіх майнових прав громадян, членів територіальної громади виключно в законному руслі...всі намагання будь-яких осіб вимагати кошти з підприємців за оренду чи суборенду є кримінальним злочином" - заявив він.  

На сьогодні  Господарський суд скасував реєстрацію майна на ПРАТ «Полімпекс» на вул. Новий Базар, 9. 

Представник продавців полтавського ринку та активіст «Народної кооперації Полтавщини» Олександр Лещенко 25 березня повідомив, що на території речового ринку троє людей погрожували підприємцям, а поліція відмовила у зверненні, повідомляє Зміст.

 

 

ринок, Полімпекс, Мамай

За темою:

  • Міському голові Полтави Мамаю принесли похоронний вінок
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.