ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:40 29.01


Мамай заявив, що очолив обласний осередок партії Бойка-Рабіновича

У вівторок, 29 січня, Олександр Мамай виступив на з’їзді партії Бойка-Рабіновича, членом якої він назвався, де говорив про щасливе майбутнє України та цитував Марка Твена.

Сьогодні Олександр Мамай виступив із привітальним словом на з’їзді партії "Опозиційна платформа — За життя", де Юрія Бойка підтримали в якості кандидата у Президенти України. При цьому ведучий представив Мамая міським головою Полтави.

Олександр Мамай сенсаційно заявив, що він наразі очолив обласний осередок цієї політичної сили і щасливий від того, що став членом партійної команди.

— Я сьогодні маю честь очолювати обласний осередок "Опозиційної платформи — За життя". Сьогодні, спілкуючись із двома лідерами, я в черговий раз переконуюся, що наша мета — це дійсно, в першу чергу, мир та відновлення економіки держави, — заявив Мамай.

Олександр Федорович розповів про свої стосунки з лідерами партії, а також процитував відому фразу Марка Твена про те, що людина народжується двічі: коли з'являється на цей світ, і коли розуміє для чого (відео — Полтавщина).

 

політика, влада, партія, вибори, Олександр Мамай

За темою:

  • Понад мільйон виділять на ремонт приймального відділення 1-ї МКЛ
  • Менше районів та більше ОТГ: децентралізація на Полтавщині
  • Чи будуть мешканці 109-го мікрорайону взимку з теплом, залежить від них
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.