ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:01 14.09


Мамая позбавили влади. Чи надовго?

Полтавські депутати 14 вересня позбавили мера міста Олександра Мамая повноважень під час другого пленарного засідання позачергової, сімнадцятої сесії міськради. Яку сам міський голова не визнає лігітимною.

 

Питання про дострокове припинення повноважень міського голови запропонував внести до порядку денного депутат від фракції "Рідне місто" Едуард Волков. Він зазначив, що "мер тривалий час не виконує свої обов’язки та зловживає владою і службовим становищем". Зокрема, Мамаю закидали те, що призупинилася співпраця з ЄБРР, який мав надати кредит на придбання тролейбусів, не вирішилася проблема з харчуванням дітей у школах, не діяла програма з ліквідації амброзії в місті...

Крім цього, на думку депутатів від опозиції, Олександр Мамай сприяв передачі комунальної техніки в оренду приватним підприємствам та утворенні монополії харківських фірм, які отримують багатомільйонні підряди на будівництво та утримання доріг Полтави. 

Голосували за дострокове припинення повноважень міського голови депутати міськради шляхом таємного голосування. Секретарем міськради обрали Олександра Шамоту (СДП).

Олександр Мамай, як відомо, цю сесію вважає нелігитимною і її рішення не визнає. Ймовірно, найближчим часом криза у владних кабінетах Полтави може перейти в судову площину. 

влада, міськрада, політикум, Олександр Мамай, сесія

За темою:

  • На Полтавщині відновлюють роботу "Пунктів незламності"
  • Аграрії області зібрали врожай на 87% запланованих площ
  • ОВА оприлюднила список вулиць до перейменувань у громадах
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.