ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.11


Мандрівників Ukraїner захопила полтавська архітектурна перлина. ВIДЕО

Мандрівники проекту Ukraїner презентували у соцмережі відео, де з різних сторін показують справжню архітектурну перлину - Полтавський краєзнавчий музей - унікальну будівлю у стилі українського архітектурного модерну.

Краєзнавчий музей Полтавщини споруджений у 1903-1908 роках. Його проектування та побудова - справжнє ноу-хау тих часів. Замість того, щоб будувати у популярному на той час стилі псевдокласицизму, архітектор Василь Кричевський прийняв рішення поєднувати орнаменти і модерн. Музей прикрашений народними символами і гербами міст Полтавщини. Будівля швидко завоювала авторитет одного із символів Полтави. І саме ця споруда стала першим зразком українського модерну

 

- йдеться у повідомленні Ukraїner.

 

 

Нагадаємо, раніше мандрівники Ukraїner також презентували в своїй минулорічній експедиції​ Музей гончарства в Опішні, заснований найстарішою династією гончарів в Україні;  Центр хасидизму у Гадячі — одне з найбільших в Україні місць паломництва хасидів; Великі Сорочинці — одне з найвідоміших сіл, де щоліта проходить найбільший в Україні ярмарок та Корпусний сад у Полтаві — найпопулярніше місце зустрічей.

Ukraїner, експедиція, Полтавщина, країзнавчий музей

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.