ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:27 22.01


Матковський: бюджет не приймуть, секретаря обиратимуть місяцями

Екс-мер Андрій Матковський вважає, що на сьогоднішній сесії депутати не приймуть бюджет, адже його проект не готовий, а обрання секретаря міськради може затягтися на місяці.

Андрій Матковський, лідер фракції "Солідарності" у Полтавській міській раді, в ексклюзивному коментарі для Poltava365.com заявив, що через небажання нинішнього мера Олександра Мамая іти на компроміси з депутатами, процес обрання секретаря буде тривалим:

Нині діючий мер хоче, аби рішення в сесійному залі приймалися так, як при минулій каденції, і руки підіймалися за його командою. Але так більше не буде. Оскільки Олександр Мамай не готовий йти на компроміс, процес обрання секретаря міської ради затягнеться на місяці.

За словами екс-мера, голосування за бюджет теж затягнеться:

Проект бюджету ми отримали лише вчора і не в повному обсязі (не вистачає видаткової частини). Наша фракція хоче працювати і приймати обдумані зважені рішення. Але найближчі три тижні прийняти головний бюджет міста буде нереально.

Нагадаємо, міський голова Олександр Мамай запропонував Матковському стати його першим заступником. А той - несподівано погодився.

Анна СОЛТОВСЬКА

Мамай, Матковський, бюджет, сесія, міськрада, депутати

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.