ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 15.10


Мазепа, Петлюра та Бандера у "Фейсбуці" - у Полтаві відкрили незвичайну виставку

"Фактор свободи" - так називається виставка, яку презентували днями у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Історики та дослідники вперше в Україні адаптували соцмережу "Facebook" для візуалізації життя та політичної, громадської діяльності трьох видатних українців – Мазепи, Петлюри та Бандери. 

Виставка демонструє, якими могли бути облікові записи видатних діячів, які локації показала б їхня Google-мапа, кого вони могли додати в друзі та представили у вигляді листування у "Messenger", як узгоджувалися важливі рішення.

"Ми знову повертаємося до минулого, але вже розуміємо його важливість. Ця виставка це доводить. Маємо надію, що в Полтавській області активізуються подібні дійства, їх потрібно поширювати. Адже три визначні людини – Мазепа, Петлюра, Бандера – повели за собою дуже багато послідовників, які боролися за незалежність України. Тому імена цих людей потрібно знати. А в такому сучасному форматі молодь стане на вагомий крок ближче до історії",

- говорить заступник директора Полтавського краєзнавчого музею Володимир Годзенко.

Упродовж 20 днів виставку демонструватимуть у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, а далі – у краєзнавчих музеях та навчальних закладах області.
 

історія, виставка, краєзнавчий музей

За темою:

  • 350 років тому на Полтавщині народився Самійло Величко
  • У Полтаві відкрили меморіальну дошку учаснику бою під Крутами
  • У Полтаві презентували книги про Бориса Мартоса
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.