ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 16.05


"McDonald’s" відновлює роботу двох ресторанів у Полтаві й Кременчуці

Полтавський заклад розташований на вулиці Європейській, що веде до центру міста та водночас поруч із автомагістраллю Київ – Харків. Ресторан у Кременчуці розташований біля транспортного сполучення Дніпро-Кременчук-Київ, куди зручно завітати під час поїздки, аби скуштувати смачні страви та відпочити в озелененій зоні неподалік. Тому обидва заклади є зручними для місцевих жителів і для гостей міста.

 

Компанія відновлює роботу у цих містах, аби знову пропонувати клієнтам звичний для них сервіс та смачні страви. А повернення працівників до роботи сприятиме  відновленню громад. Із відкриттям цих закладів McDonald’s вже відновив понад 70% ресторанів мережі. В обох ресторанах клієнти можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на МакДрайві.

Заклади працюватимуть з 07:00 до 22:00 та дотримуватимуться розширених правил безпеки, за якими у разі оголошення повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття. У разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів для ефективнішого відпрацювання оновлених процедур з безпеки.

За аналогією до відновлення роботи ресторанів, що тривалий час були зачиненими, у закладах Полтави та Кременчука спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься.

Разом із щойно відновленими закладами в Україні нині працюють 87 ресторанів McDonald’s.

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрили 24 травня 1997 року в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер "Фундації Дім Рональда МакДональда" в Україні.

бізнес, війна, ресторан, McDonald’s

За темою:

  • ГЗК Жеваго підозрюють у незаконному продажі щебеню
  • Как открыть агентство недвижимости в Дубае
  • У Полтаві облаштовують новий пивний ресторан
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.