ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 12.12

P


Меблі для спальні – розставляємо правильні акценти

Існує стереотип, що меблі для вітальні мають бути красивими, щоб вразити своїм екстер’єром гостей, модулі для кухні – міцними і витривалими, а от предмети для облаштування кімнати для сну можуть бути будь-якими бо їх ніхто не бачить.

 

Це в корні невірний погляд на меблі для спальні https://www.mebelok.com/uk-ua/mebli-v-spalnyu/ і сучасний споживач відмовляється від таких стереотипів і віддає перевагу продукції високоякісній, стильній і ергономічній. На сайті МебельОк саме такі модулі і представлені отже сміливо можна обирати будь-які моделі і ви зробите вдале придбання яке забезпечує комфорт у приміщенні для сну і дозволить облаштувати кімнату стильно і зі смаком.

Акцент на ергономіку

Меблі для спальні – це предмети інтер’єру які використовуються для облаштування кімнати для сну. Безперечно центральним елементом є ліжко і до його вибору треба підійти з особливою прискіпливістю. До речі, кількість предметів які входять у групу меблів для спальні буває різною і залежить від побажань покупця і розмірів приміщення. Інколи набір обмежується ліжком, шафою і тумбою. Інколи комплекти відрізняються розширеною комплектацією і включають не тільки ліжко, шафу і приліжкову тумбу а й комод, трюмо, лавку (банкетку), пуф.

Придбати меблі для спальні теж можна як мінімум двома способами:

1. окремими модулями;
2. обравши готовий гарнітур.

Другий варіант – ідеальний якщо у вас небагато часу на придбання меблів і є обмеження по бюджету. В такому випадку ви обираєте готовий комплект причому можна визначити які саме меблі для спальні вам потрібні, а від придбання яких варто відмовитися. Перший варіант – підбирати окремі модулі і створювати єдиний ансамбль - це робота творча для тих у кого є час і фінанси. Але величезний асортимент представлений в колекціях різних брендів дозволяє створювати неймовірно стильні ансамблі, перетворюючи звичайну спальню на розкішну, затишну і найзручнішу кімнату.

Головне, щоб всі меблі для спальні відповідали вимогам в плані екологічності і безпечності матеріалів що використовуються при виготовленні і стандартам ергономіки.

Це значить, що конструкція кожного модулю має відрізнятися практичністю, простотою експлуатації і забезпечувати комфорт на високому рівні. Особливо важлива ергономічність якщо мова йде про ліжко. Адже від того наскільки воно буде зручним залежить ваше здоров’я і самопочуття.

Меблеві фабрики приділяють питанню ергономічності багато уваги і навіть залучають до розробки моделей таких спеціалістів як сомнологів і вертебрологів. В результаті створюються модулі спати на яких – одне задоволення.

Ціновий діапазон представлених серії теж різний. Але експерті MebelOk гарантують що і преміальні моделі і вироби із бюджетний серій виконані із якісних і безпечних матеріалів, відрізняються простотою експлуатації і здатні прослужити багато років.
 

меблі, кухня, гарнітур

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.