ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 22.03


Медики мають пріоритет у користуванні громадським транспортом

Медиків до автобусів, тролейбусів та маршруток пускатимуть першочергово. Для цього їм зроблять спеціальні посвідчення. Про це розповів секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Нагадаємо, нині у громадському транспорті можна перевозити не більше 10 людей одночасно. Це стосується комунальних і приватних маршруток, автобусів і тролейбусів.

 

Як розповів секретар Полтавської міськради Олександр Шамота: щоб медики мали можливість оперативно дістатися до робочого місця. Бо вони є зараз передовою, тим фронтом, який бореться з цією хворобою. Ми оперативно зробимо це, повірте, ми самі зацікавлені в цьому.

 На сьогодні громадський транспорт у Полтаві працює, можливість доїхати є, але є ускладнення.

Приватні перевізники доповідають про зростаючу кількість водіїв і кондукторів, які захворіли, або відмовляються виходити на роботу через певну паніку. Є і на комунальному підприємстві проблеми – близько 16% водіїв – на лікарняному і близько 20% кондукторів – на лікарняному.

Нагадаємо, рішення щодо обмеження пасажирських перевезень в Україні Кабмін ухвалив увечері 16 березня, задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції.  

 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.