ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 02.05


Медуніверситет уклав угоду про співпрацю з американським інститутом Рутгерса

Ректором вишу, професором В'ячеславом Жданом була підписана Угода про співпрацю між Полтавським державним медичним університетом та Інститутом глобальної охорони здоров’я Рутгерса (США).

 

Про це повідомляє офіційний сайт Полтавського державного медичного університету. Американці провели та опублікували дослідження гуманітарної кризи, викликаною війною, у Британському медичному журналі.

"Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Полтавський державний університет за ініціативи ректора ЗВО ПДМУ, професора Вячеслава Ждана та проректора з наукової роботи, професора Ігоря Кайдашева взяв курс на наукове висвітлення втрат людських ресурсів у цій війні. Під егідою Інституту глобальної охорони здоров’я Рутгерса США завідувачем кафедри глобальної охорони здоров’я та епідеміології, доцентом Убідулом Хаком було проведене та опубліковане перше дослідження у Британському медичному журналі "Людські втрати і гуманітарна криза російсько-Української війни: перші 162 дні", – йдеться у повідомленні.

наука, співпраця, медицина, США, ПДМУ

За темою:

  • Офтальмологи про найпоширеніші в Україні захворювання очей
  • Минулого тижня від ковіду в області померло четверо людей
  • Гастрит: види захворювання та методи лікування
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.