ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 27.01


Медзаклади Полтави будуть робити МРТ та КТ-обстеження безкоштовно

Із березня медичні заклади Полтави завершать процедуру закупівлі послуг на діагностику пацієнтів та проведення таких високотехнологічних обстежень як магніторезонансна та комп’ютерна томографії.

Це відбуватиметься у рамках реалізації міської цільової програми "Сучасна медична діагностика" на 2019 рік. Адже ці послуги діагностики медзаклади не в змозі надати самостійно.

Обстеження проводитимуть безкоштовно для пацієнтів хірургічного, урологічного, неврологічного, нейрохірургічного та терапевтичного профілів.

Про це сказано в оголошенні про закупівлю медичних послуг на суму 1 млн 860 тис. гривень (1-а лікарня), 600 тис. гривень (5-а лікарня), 2 млн 600 тис. гривень (4-а лікарня), 1 млн 300 тис. гривень (3–я міська поліклініка), 3 млн 800 тис. гривень (3-я лікарня), 450 тис. гривень (дитяча лікарня) на порталі Рrozorro.

Наразі тривають аукціони та етапи кваліфікації переможців.  

За результатами аукціонів усіх медичних закладів міста та подальшого розкриття, ТОВ «МЕДІОН» виступає із найменшою пропозицією, тож після перевірок із центром можуть укласти договори.

 

здоров'я, послуги діагностики, тендери

За темою:

  • На Полтавщині на третину зросла кількість кишкових інфекцій
  • У девяти районах Полтавщині зросла кількість хворих на туберкульоз
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.