ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:38 25.12


Мер Полтави пояснив, що перервав сесію законно і рятувався в кабінеті від "неадекватів"

Міський голова пояснив, що згідно з проголосованим сьогодні ж регламентом мав право оголосити перерву будь-коли...

Сьогодні двері до кабінету мера Полтави Олександр Мамай були зламані. Це, за словами мера, зробив Михайло Шевченко – "громадський активіст" і людина із команди головного конкурента Мамая за крісло мера Андрія Матковського. Журналістам Олександр Мамай розповів, що закрився у своєму кабінеті, на його думку, законно:

"Був проголосований регламент. Згідно із ним міський голова може у будь-який час без пояснення причин зробити перерву у сесії на будь-який термін, - зазначив Олександр Мамай, коментуючи сьогоднішню перерву у засіданні міської ради. Вона йому знадобилая нібито для проведення консультацій із депутатами щодо кандидатури секретаря міської ради. Нагадаємо, Мамай висуває людину, яка уже обіймала це крісло - Оксану Деркач, але чотири фракції виступають категорично проти цього.

"Думаю, уже 30 грудня ми продовжимо наше засідання, на якому буде або не буде обраний секретар міської ради", - запевнив Олександр Мамай.

Він також зазначив, що, скоріше за все, не буде ветувати прийнятий регламент, згідно з яким сесії міської ради мають відбуватися кожного четвертого четверга місяця. Для того, аби журналісти подивилися, як депутати будуть "прилітати на них із різних країн".

Також Олександр Мамай зазначив, що часом закривається у своєму кабінеті, рятуючись від "неадекватних представників територіальної громади":

"Закінчилися вибори. Але, я думаю, ви звернули увагу: для когось почалися наступні. Гарний я чи поганий, але територіальна громада дала оцінку всім без виключення - і мені в тому числі. Тому маємо те, що маємо. Є в мене певні повноваження, надані мені законом "Про місцеве самоврядування", а також Конституцією України. Я їх повністю використовую. Якщо я буду робити щось не так, у нас є органи прокуратури, органи досудового слідства, органи поліції, тому всі без виключення можуть звертатися до них", - зазначив мер Полтави.

На його думку, "в нас вибивають двері ті, хто при владі". Перший раз його двері постраждали у 2014-му, коли їх виламав лідер "Партії простих людей" Сергій Каплін, а нині їх зламав представник Блоку Петра Порошенка. Також Олександр Мамай зазначив, що перший раз вартість зіпсованого майна ніхто не відшкодував, а нині він звернеться до поліції за аналогічним фактом.

Анна СОЛТОВСЬКА


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.