ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 26.10


"Meridian Poltava" повертається: читатчі чекають на Андруховича та Іздрика

25 жовтня у Полтаві відбулась перша з п'яти запланованих зустрічей із українськими письменниками. Літературні читання координуватимуть організатори фесту "Meridian Poltava".

 

Серію заходів відкрив Андрій Бондар — український поет, публіцист, перекладач, лауреат премії видавництва "Смолоскип", чоловік Софії Андрухович. Зустріч із письменником відбулась у Полтавському педагогічному університеті. Модерував захід доцент кафедри англійської та німецької філології Богдан Стороха.

Організатори фестивалю в некласичному його розумінні відкрили кілька таємниць, зокрема імена українських письменників, які приїдуть до Полтави наступними, повідомляє Полтавська Хвиля.

11 листопада має відбутися зустріч із Юрієм Андруховичем, а в перших числах грудня до Полтави приїде Юрко Іздрик. Про точний час і місце обіцяють повідомити пізніше. Також зі своїми читачами зустрінуться двоє полтавських поетів - Сергій Осока і Марина Боровська.

"Моя ціль, не мрія, повернутися в Полтаву і знову зробити тут міжнародний поетичний фестиваль шведсько-української поезії "Meridian Poltava", — сказав президент "Meridian Czernowitz" Святослав Померанцев.

Координатор заходів у Полтаві Микола Леонович висловив своє переконання, що подібні зустрічі є необхідними в час війни:

"Такі зустрічі потрібні не тільки самі по собі, а й всупереч тому, що у нас зараз відбувається. Зрозуміло, що русня хотіла б, аби ми всі померли всередині. А література — це не тільки якась рефлексія, це також і частина нашого культурного існування".

Заходи від "Meridian Poltava" охоплять 14 міст України: Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ, Черкаси, Кропивницький, Харків, Одеса та Полтаву.

Кожен автор мав змогу сам обрати місто, яке хоче відвідати. 

культура, література, фестиваль, Meridian Poltava

За темою:

  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Три тисячі років: у заповіднику на Полтавщині бабаки викопали уламки древнього посуду. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.