ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 16.09


Мешканці полтавської багатоповерхівки опинилися без газу

У Полтаві без газу залишились мешканці цілого під’їзду по вулиці Коновальцева. Трубу перерізала аварійна служба "Полтавгазу" після повідомлення про витік. Проте, відновлювати постачання не поспішають.

Мешканці теж не хочуть ремонтувати власним коштом.

Як повідомляє телеканал Центральний, неприємний запах газу мешканці відчували протягом місяця.

11 вересня викликали аварійників. Вони підтвердили, що є витік над дахом під’їзду у 3-х місцях: спеціаліст служби 104 перекрив всьому під’їзду газ.

Без блакитного палива залишились мешканці 36 квартир одного під’їзду дев’ятиповерхівки. Кажуть, за допомогою звертались і до міськвиконкому і до «Полтавагаз».

На думку полтавців, ремонтувати трубу повинні працівники «Полтавагазу» безкоштовно. 

Згідно з законом, технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання та газопостачання здійснюються суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників, пояснюють у «Полтавагаз».

Тож ремонт можна замовити. Платити за це повинні мешканці, каже Ольга Артеменко, прессекретарка АТ «Полтавагаз» .

- Для відновлення співмешканцям необхідно відремонтувати ділянку газопроводу із залученням будь-якої фірми, котра має право на проведення даних робіт, у тому числі і «Полтавагаз», та додати письмове звернення на відновлення розподілу оператора ГРМ. Після чого буде відновлено розподіл.

Платити за ремонт з своїх кишень не збираються, запевняють мешканці. І не тому, що не хочуть. У деяких сімей бюджет не дозволяє такі витрати. 

Наразі через стару трубу, витік може статись у сусідніх під’їздах і тоді мешканці не викликатимуть аварійну службу, аби також не залишитись без газопостачання. 

газопостачання, відключення

За темою:

  • На Хорольщині не буде газу
  • На працівника "Полтавагазу" під час роботи напали з ножем
  • Ціна на газ для населення зросте в півтора рази
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.