ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 07.02


Мешканці полтавської багатоповерхівки потерпають без опалення

Багатоповерхівка на вулиці Курчатова,11 у Полтаві вже кілька днів лишилася без опалeння - про це повідомив на своїй сторінці депутат Київської районної ради Сергій Савенков.

До мeнe, як до дeпутата, звeрнулися люди, бо вжe знeвірились. А ситуація така: ЖEК "Будівeльник", який ужe років 20 намагався ліквідуватися, таки цe і не зробив. Управляюча компанія "Ваш комфорт", що обслуговувала будинок, також з 01.02.2018 року. Будинки, а іх близько 40 по місту "зависли в повітрі". Міська рада брати на баланс нe бажає. Ходили розмови, що пeрeдадуть на обслуговування в ЖEО№2, алe поки що нe пeрeдали, а люди мeрзнуть.

- повідомив депутат Київської районної в місті Полтаві ради Сергій Савенков.

 

Як нам вдалося з'ясувати, причиною відключення опалення стало пошкодження внутрішньобудинкової мережі, через яке було перекрито подачу тепла на будівлю.

5 лютого об 01:25 ночі надійшло повідомлення, що відбувся прорив внутрішніх комунікацій. Виїхали наша бригада та перекрила подачу тепла на будинок. Після цього інформація була передана балансоутримувачу. За нашими даними, зараз триває процедура передачі цього будинку від управляючої компанії на баланс міста. Наші фахівці зв'язалися з ЖЕО-2, і ремонтна бригада усунула проблему. О 15 годині того ж дня подачу тепла на будинок відновили. Тому вважаю, що заяви про те, що  будинок був кілька діб без тепла не відповідають дійсності. Лишень, ймовірно, мова про окремі стояки – але це з вини самих мешканців. Після ремонту залишилася завоздушеність в системі. Співробітники ЖЕО пройшли по квартирах. Там, де мешканці допустили їх до мереж, повітря випустили. Але була певна кількість людей, які відмовилися допускати слюсарів в квартири до системи опалення – там, ймовірно, й залишилися проблеми

 – прокоментував ситуацію керівник прес-служби ПАТ "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

У своєму коментарі для нашого видання депутат районної ради Сергій Савенков пояснив, що основне питання зараз до слюсарів, які ліквідовували аварію мережі.

Як мені розповіли мешканці, слюсарі попросили ключ від приміщення, де знаходиться крани, щоб випустити повітря з системи опалення будинку. А мешканці відмовилися їм надати доступ. Слюсарі тоді "образилися" і більше не приходили. Але так не можна люди ж мерзнуть – не по всіх стояках зараз пішло тепло. Люди обурені тим, що їх взимку залишили без тепла і ніхто нічого не робить

– вважає Сергій Савенков.

За словами Олександра Циганка,  чутки про те, що в Полтаві будуть відключати будинки від теплопостачання лише через те, що балансоутримувач розірвав договір на обслуговування будинків, не відповідають дійсності.

Ми укладали договори на теплопостачання зі споживачами – тобто, мешканцями будинків. І не має значення, чи змінюється управляюча компанія, чи ні – ми послуги надаємо споживачам. А що стосується ремонту внутрішньо будинкових мереж – якби ми це робили власними силами, це для нашої організації було би нецільове використання коштів. Ми зазвичай працюємо з ЖЕО-2 – їх бригади завжди оперативно виїжджають на аварійні ситуації та усувають проблеми

– пояснив Олександр Циганок.

На жаль, зв'язатися з управляючою компанією "Ваш комфорт", яка, за нашими даними, відмовилася від обслуговування житлового будинку, нам не вдалося: про компанію відомо лише домашня адреса на Леваді, та мобільний номер диспетчера, який відключений.

Питання з передачею на баланс міста житлових будинків у Полтаві вже давно постало дуже гостро: роками "тривають" передачі будівель, попри рішення судів та сесій міськради.

Ми готуємо на цю тему розгорнутий матеріал, тож незабаром більш докладно – на нашій сторінці.

комуналка, опалення, баланс міста

За темою:

  • Рахунки за воду і тепло розподілятимуть по-новому
  • У Полтаві зросли тарифи на опалення і гарячу воду
  • У Кобеляках втрати води склали мільйон 400 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.