ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:28 11.10


Мешканців Полтавщини знайшли серед мігрантів у Середземному морі

Українську яхту з 57 мігрантами, серед яких є і полтавці, затримали в Середземному морі правоохоронці Греції.

Про це інформує 11 жовтня прес-центр Державної прикордонної служби.

У результаті вжитих спільних заходів Держприкордонслужби і Європолу у Середземному морі, в Каламакському морському регіоні Паліовуна, правоохоронні органи Греції затримали українську яхту. Нею перевозили 57 мігрантів, у тому числі - з Полтавщини. Члени екіпажу судна – троє українців.

У ДПС зазначають, що у вказаній злочинній схемі громадяни України, які здійснювали безпосереднє переправлення незаконних мігрантів до країн ЄС, з точки зору українського законодавства виступають у ролі потерпілих від злочинної діяльності. Їх вербували та відправляли за кордон для втягнення у подальші злочини.

Крім цього, в аеропорту Афін правоохоронці затримали одного з учасників злочинної організації, який протягом 2017-2018 років, у тому числі в останньому випадку, передавав завербованих громадян України за кордон, де їх у подальшому втягували у протиправну діяльність.

Як встановили оперативні співробітники Держприкордонслужби за останні два роки для переправлення нелегальних мігрантів морським шляхом було завербовано щонайменше 12 громадян України, мешканців Полтавської, Одеської та Донецької областей.

мігранти, ЄС, кордон

За темою:

  • На Полтавщині виявили 74 незаконних мігранти
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.