ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 06.09

P


Металопрофіль: як обрати, на що звернути увагу

 

Металопрофіль – дійсно унікальний будівельний матеріал, адже з його допомогою можна побудувати будь-що: огорожі, покрівлі, навіси, фасади, несучі конструкції, міжповерхові перекриття. Коли говорять про його універсальність, то мова йде про те, що цей виріб:

  • представлений відразу трьома видами, кожен з яких має своє конкретне призначення,
  • виготовляється в розрізі марок, які конкретизують його технічні характеристики,
  • може монтуватися без спеціальних навичок, не обов’язково бути професійним будівельником, щоб працювати з гофрованим листами та створювати різні будівельні конструкції.

Як вибирати профнастил

  1. По-перше, за видом та маркою. Якщо ви плануєте будувати дах із профнастилу, то це має бути тільки покрівельний різновид продукції, адже тільки вона підготовлена саме для подібних експлуатаційних умов. Один вид металопрофілю може налічувати декілька марок, які відрізняються висотою профілю і відповідно ціною.
  1. По-друге, за технічними показниками. Для профнастилу перелік основних характеристик, що вимагають уваги, невеликий: товщина сталі, тип полімеру та рівень антикорозійного захисту. Рекомендації щодо сталі в даному питання – чим більша товщина, більше цинку та кращий полімер в складі профлиста, тим вища якість виробу і кращі перспективи його подальшого використання.
  1. По-третє, за виробником. Металопрофіль через свою популярність у будівництві виготовляється безліччю компаній, як великих, так і малих, тому очевидно, що вони між собою конкурують, але чи дотримуються виробничих технологій і слідкують за обладнанням? Це під питанням, тому краще обирати продукцію заводів «з іменем», тобто тих, хто давно на слуху та про кого знають в світі будівництва.

Додаткові рекомендації покупцям

Враховуйте, чи має дах певні особливості конструкції, чи є якісь потреби зменшити вплив клімату місцевості, також зверніть увагу на кут нахилу покрівлі, якщо обираєте матеріал для даної сфери будівництва.

Якщо обираєте матеріал для огорожі, керуйтеся ціновим питанням, адже в даному сегменті більшість товарів середньої якості і є більше шансів придбати профнастил дешево.

Якщо ви хочете купити металопрофіль для огорожі, стін та фасадів, дивіться продукцію стінового виду, для дахів обирайте покрівельний профлист, а комерційне та промислове будівництво потребує застосування несучого металопрофілю.

Яка має бути документація

На продукцію, що виготовлялась згідно технологій та норм, мають бути документи. Всі свідомі та відповідальні виробники надають до своєї продукції:

  • Технічну документацію, де вказано параметри матеріалу.
  • Сертифікати якості, що свідчать про перевірку виготовленого товару перед поставкою кінцевому споживачеві.
  • Гарантійні документи.

Стосовно останнього пункту варто відмітити, що не так багато виробників надають офіційну гарантію. Це треба уточняти у продавця ще на етапі виробу продукції, якщо для вас вкрай важливо придбати матеріал саме з гарантією заводу.

будівництво, металопрофіль, профнастил

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.