ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 14.05


Миколаївські рятувальники отримали пожежні КрАЗи

Автомобільний парк Миколаївського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту поповнився чотирма спеціальними пожежними автомобілями на шасі КрАЗ-5401(4х2).

Як передає ПАТ “АвтоКрАЗ”, у Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшла урочиста церемонія передачі нової техніки рятувальникам Миколаївщини, яка придбана за рахунок державного бюджету в рамках реорганізації та реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Ключі від автомобілів вручили керівникам Центрального, Заводського, Інгульського та Корабельного районних відділів, де в подальшому будуть знаходитись машини в оперативному розрахунку.

 

Шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9,5 т із дворядною чотиридверною шестимісною кабіною МАЗ, створено на автозаводі, згідно технічних вимог ДСНС, прописаних в умовах масштабного тендера у кінці минулого року. Воно призначене під монтаж різних спецвиробів, у даному випадку – спецобладнання для гасіння пожеж АЦ-4-60.

Слід зазначити, що в лінійці традиційних кабін Renault і MAN, якими Кременчуцький автозавод комплектує свої безкапотні автомобілі, не представлені зразки з параметрами, зазначеними в даному тендері.

При цьому в технічних вимогах замовника чітко прописані параметри кабіни з індексом 530905, у зв’язку з чим кременчуцькі конструктори провели адаптацію цієї кабіни до шасі автомобіля КрАЗ-5401НЕ.

Широкопрофільна шина з централізованою системою підкачки, яка встановлена на цьому шасі, дозволяє експлуатувати спецвиріб на дорогах із різним покриттям та при повному бездоріжжі.

До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 л, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 км, дозволяє здійснювати оперативну доставку екіпажу і обладнання до місця проведення рятувальних, аварійний або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт.

Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися в умовах міського циклу.

пожежні КрАЗи

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.