ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 22.10

P


Мікрокредит онлайн: чи варто брати?

Якщо гроші потрібні терміново, то найкращим рішенням буде звернутися за онлайн кредитом.

Скріншот із сайту https://deltabank-online.com.ua/mikrozajmy-onlajn

Необхідність в мікропозиці

У житті бувають різні ситуації, коли терміново можуть знадобитися гроші в невеликій сумі. Можливо, будуть потрібні кошти на лікування, для вигідної покупки, для позапланової поїздки і т.д. Зазвичай потрібні не дуже великі суми, але їх просто немає зараз. Звернення в банк може затягнутися та й таким серйозним фінансовим установам іноді не вигідно працювати з невеликими заявками. Якщо гроші потрібні терміново, то найкращим рішенням буде звернутися за онлайн кредитом.

У цьому випадку рішення про видачу необхідних коштів здійснюється негайно. При цьому клієнт не обтяжений зайвою паперовою тяганиною і до його персони пред'являється менше вимог. Все, що потрібно для отримання мікрокредиту, це досягнення 18-річного віку.

Особливості мікропозик онлайн

З розвитком комунікаційних технологій можливості мікрофінансових організацій помітно зросли. Тепер є можливість обслуговувати клієнтів в режимі онлайн, що дуже зручно для споживачів послуги. Можна подати заявку і отримати кредит навіть не виходячи з дому. Для цього достатньо мати банківську картку і будь-який із засобів зв'язку - смартфон, планшет або комп'ютер.

Спершу необхідно зайти на сайт фінансової компанії і заповнити анкету. У ній потрібно вказати свої ПІБ, мобільний телефон, серію і номер паспорта, банківську картку, куди будуть перераховані гроші. Може знадобитися фотографія, зроблена на камеру.

На сайті фінансової організації є калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати суму необхідного позики і визначити термін його погашення.

Далі необхідно подати заявку та підтвердити її. Рішення про видачу кредиту приходить дуже швидко.

Щоб оформити кредит, потрібно підписати договір. Ця процедура відбувається автоматично після підтвердження коду, який приходить через SMS.

Як тільки від клієнта приходить підтвердження, на його картку перераховується необхідна сума. Все це займе трохи часу — 20-30 хвилин.

Переваги мікропозик онлайн

Основна перевага мікрокредиту онлайн - це можливість отримати гроші в будь-який час доби і з будь-якої точки країни. Скористатися мікропозик можуть всі, включно з пенсіонерами, непрацюючих і студентів. Мікрофінансова організація не вимагає надання довідок застав і поручителів.

Мікропозику можна погасити будь-яким зручним способом, включаючи і можливість онлайн-оплати. Для кожного клієнта розраховується індивідуальна ставка по кредиту. Вона залежить від стану кредитної історії. Чим вона краще, тим ставка нижче. Кожен наступний кредит може бути наданий за нижчою ставкою за умови своєчасного погашення попередніх позик.

Деякі компанії пропонують бонусну програму, яка дозволяє погашати позику за допомогою нарахованих раніше балів.
Передбачена і програма лояльності для клієнта. Кожен наступний займ має збільшену максимальну суму.


Денис КОРНІЄНКО, фінансовий менеджер порталу ДельтаКредит

фінанси, кредитування, мікрокредит, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.