ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:37 22.12


Мільйон гривень виділять на охорону музеїв

Начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій прокоментував виданню «Полтава365» те, яким буде фінансування закладів культури області.

Виділених обласною радою коштів вистачить, аби закрити всі необхідні статті витрат закладів культури краю. Таку думку висловив начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій. Нагадаємо, з цією метою обласна рада планує виділити 96 мільйонів грн.

За словами чиновника, зокрема, можна не перейматися охороною згаданих об’єктів. Так, близько одного мільйона грн. буде спрямовано на професійну відомчу охорону музеїв, аби злодії не поцупили експонати їхніх цінних фондів.

Ще 100 тисяч грн. піде на охорону театрів Полтави та Кременчука.

"Я задоволений, що, попри економічну кризу, нам вдається зберегти фінансування найвитратніших статей, що стосуються зарплат та енергоносіїв. При цьому ми не скорочуємо персонал, що дуже важливо. Із оптимізмом дивлюся у 2016-й – у нас є кошти на капітальні видатки (такі як утеплення музучилища і роботи на госпдворі театру ім. Гоголя), чого не було вже кілька років поспіль", - зазначив Геннадій Фасій.

Анна СОЛТОВСЬКА

музей, управління культури, бюджет, фасій

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.