ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 09.04


Міністр агрополітики Тарас Кутовий повертається на роботу

Міністр аграрної політики полтавець Тарас Кутовий, який написав заяву про відставку, хоче переглянути своє рішення.

У відставку Кутовий подав більше 10 місяців тому - 23 травня 2017 року, але вона так і не була проголосована парламентом. Майже річну відсутність він формально перебував у відпустці.

Як повідомляють "Вести" з посиланням на джерело в Кабінеті Міністрів, у Кутового закінчився черговий термін відпустки і наступний він вирішив не оформляти.

"Він серйозно розглядає варіант повернення в міністерство", – сказало джерело.

Крім того, за його словами, повернення Тараса Кутового – представника дружньої БПП партії "УДАР", бажають в Адміністрації Президента.

  Нагадаємо, що в якості офіційної причини уходу Кутового з посади міністра агрополітики через рік з невеликим після початку каденції було заявлене бажання зосередитися на інвестиційній діяльності.

Неофіційно повідомлялося, що Кутового змусила піти у відставку масова загибель свиней в результаті розповсюдження африканської чуми і корупційні скандали супроводжували міністра у зв'язку з роботою ряду держкомпаній підлеглих Мінагро, зокрема конфлікт навколо діяльності ДП "Укрспирт".

Очікувалось також, що Кутового призначать полтавським губернатором. Але призначення за минулий рік так і не було.

У його відсутність обов'язки міністра виконує перший заступник Максим Мартинюк, а в разі його відсутності - хтось із заступників міністра.

Тарас Кутовий, АПК, міністр

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.