ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 14.05


Міністр інфраструктури проінспектував ремонт полтавських доріг. ВІДЕО

На дорогах державного значення, які знаходяться на балансі Служби автодоріг, триває ремонт. Його хід проінспектував міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Працюють над ремонтом доріг як вітчизняні, так й іноземні підрядники.

Так, на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на території Хорольського, Великобагачанського, Полтавського районів триває будівництво обходів населених пунктів. Їх споруджує турецька компанія «Онур».

Будівництво обходів – частина «Другого Проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», спільного для Укравтодору і Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

У рамках цього контракту функцію з технічного нагляду виконує італійська компанія IRD Engineering , яка контролює не лише якість і хід виконання робіт, але й слідкує за всіма матеріалами і виконує сертифікацію робіт, – розповідає директор ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко.

Разом з начальником Служби автодоріг Володимиром Трояновським мінстр інфраструктури Володимир Омелян перевірив і хід виконання робіт під час реалізації державного інвестпроекту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Реалізація першої черги інвестпроекту — в активній фазі. Триває зведення штучних споруд – дворівневої транспортної розв’язки та шляхопроводу через залізницю в Кобеляцькому районі.

Зараз тут будують підходи та підпірну стінку на наших об’єктах. Роботи виконують українські компанії, – зазначив начальник Служби автодоріг Полтавщини Володимир Трояновський.

До кінця 2018 року планується введення в експлуатацію дворівневої транспортної розв’язки та шляхопроводу в Кобеляцькому районі, повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

дороги, Служба автодоріг, ремонт

За темою:

  • Полтавщина витратить 50 мільйонів на ремонт доріг 
  • Полтавці найчастіше скаржаться на якість доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.