ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:02 30.11


У Полтаві ініціювали продовження проекту "Рука допомоги" до 2019 року

Міністр соціальної політики України Андрій Рева 30 листопада у Полтаві презентував проект "Рука допомоги". Також міністр взяв участь у роботі "круглого столу" щодо ринку дієздатних безробітних.

Рева хоче продовжити термін дії проекту, термін дії якого збігає в червні 2018 року.

Сподіваюся, що ми все-таки знайдемо можливість подовжити його дію до кінця 2018 року

- зазначив міністр.

Він також розповів про пріоритети в соціальній політиці.

Якщо дати людини рибину – вона буде сита день, якщо навчити ловити рибу – вона буде сита все життя. Коли ми сьогодні говоримо про пріоритети в соціальній політиці, ми повинні відійти від цих шаблонів, які існують в нашій країні понад 20 років – що роздаючи щось, ми зробимо людей щасливими. Тільки тоді, коли кожна людина матиме гідну роботу і – головне гідну оплату цієї роботи, коли кожна людина відчуватиме себе впевненою своєму завтрашньому дні, бо знатиме, що має можливість творчо себе реалізувати і отримати за це адекватну винагороду за це, тоді наше суспільство буде заможним і щасливим.

- сказав Андрій Рева.

Він додав, що реалізуючи проект Світового Банку "Рука допомоги"  не просто витрачаються грантові кошти, а створюються передумови – щоб кожна людина отримала власну можливість реалізації своїх творчих можливостей.

Нагадаємо, мета проекту — повернення дієздатних безробітних переселенців, які потерпають від конфлікту на Сході держави і отримають державну допомогу з безробіття. Лише на Полтавщині таких більше 2,7 тисяч та загалом більше 10 тисяч переселенців дієздатного віку.

Загалом, учасниками проекту стали 959 осіб, з них 40 відсотків внутрішньо переміщених осіб направив Департамент соцзахисту, а 60 відсотків – безробітні. Щодо малозабезпечених, то підбір учасників відбувся  паритетно 50 на 50.

Про це, зокрема, зазначила Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості та заступник голови комісії з реалізації цього пілотного проекту в Полтавській області.

 

Ми отримали доступ до бази даних, працювали з усіма малозабезпеченими громадянами. Але є ті категорії, яким потрібна додаткова опіка і допомога. Реалізація Проекту розсіяла певний міф. Чомусь говорять, що непрацюючі малозабезпечені люди – це неосвічені, некваліфіковані люди, які не хочуть працювати. Це не так. Вже сьогодні на постійній основі працевлаштовано 149 учасників проекту. З них 62 відсотки (це 92 особи) – це комірники, менеджери, кухарі. соціальні працівники, водії, електромонтери. А 38 відсотків – це робочі місця, які не потребують спеціальних навичок. Тобто, серед не працюючих малозабезпечених громадян є люди, які в силу якихось життєвих ситуацій випали із нормального трудового ритму. Я завжди кажу: від суми і служби зайнятості на зарікайся 

зазначила Катерина Клавдієва.

візит, міністр соціальної політики, Полтава, Андрій Рева

За темою:

  • До Полтави завітав Філарет
  • Філарет планує відвідати Полтаву наступного тижня
  • Топ-5 за тиждень :