ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:40 09.02


Міносвіти працює над концепцією цифрової шкільної освіти

Заступник міністра освіти та науки України Павло Хобзей, під час візиту на Полтавщину, пообіцяв навчати дітей за електронними підручниками, які невдовзі стануть альтернативою звичайним паперовим.

8 лютого відбулося розширене засідання освітянської "Координаційної ради з підтримки та розвитку ОТГ Полтавщини". Керівництво області, освітяни, голови ОТГ Полтавщини, а також почесний гість, заступник міністра освіти та науки України Павло Хобзей зібралися в Омельницькому опорному закладі.

Представники координаційної ради із напрямку "Удосконалення мережі освітніх закладів" зібралися вже вдруге. Минулого місяця їх гостинно приймали в Піщанській ОТГ, цього разу — в Омельницькій.

Тема засідання освітянської координаційної ради - "Полтавська платформа інноваційних практик створення сучасного освітнього середовища в ОТГ". Присутні говорили про необхідність створити сучасне освітнє середовище у кожній громаді та школі, осучаснити матеріально-технічну базу, оновити кабінети та лабораторії, змінити підхід до навчання тощо. Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей розповів про концепцією цифрової освіти в школах, над якою сьогодні працює міністерство.

У бюджеті на 2018 рік закладено 40 мільйонів гривень на електронні підручники. Окремо 54,6 мільйонів — на створення електронної платформи, де міститимуться навчальні матеріали, дистанційні курси — все, з чого вчителі можуть конструювати уроки. Перші версії мають з’явитися протягом року

 — сказав Павло Хобзей.

Навчання за електронним підручником спочатку відбуватиметься в тестовому режимі. Сьогодні ж вибір паперових підручників значно більший, ніж електронних. Тож деякий час електронний варіант навчання буде допоміжним, але в майбутньому має стати альтернативою, яка зробить навчання цікавішим і полегшить сприйняття матеріалу.

На Полтавщині освітня реформа вже впроваджується. Чотири експерементальні класи в області працюють за новою програмою. Далі буде, але спершу треба навчити вчителів, інформує департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

е-освіта, школа, інновація, влада, діти, підручники, Міносвіти

За темою:

  • Полтавщина повністю перейшла на електронні щоденники і журнали у школах
  • У полтавських школах безоплатно харчуватимуть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни
  • У Полтаві дітей відправили на дистанційне навчання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.