ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 30.01


Минулого року в області до місцевих бюджетів сплатили понад 30 мільйонів "алкогольно-тютюнових" гривень

Минулого року на Полтавщині було оформлено 6878 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією.

 

За інформацією ДПС у Полтавській області, у 2022 році зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів надійшло 31,1 млн грн, що складає 115,8 відсотки індикативного показника, тобто 4,2 млн грн в грошовому еквіваленті.

Надходження зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання склали 4,5 млн грн при індикативному показнику, визначеному в сумі 3,6 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень на суму 0,9 млн гривень.

З початку поточного року платникам надано адміністративні послуги стосовно оформлення ліцензій на право провадження діяльності у сфері торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберіганням пального.

На період січня – грудня 2022 року оформлено 6878 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, з них: 4067 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями; 2811 тютюновими виробами, а також 25 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі пальним та 273 ліцензій на право зберігання пального.

Станом на початок 2023 року на території Полтавської області налічується 6391 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі, з них:

 — 3732 на право торгівлі алкогольними напоями;

 — 2659 тютюновими виробами;

 — 328 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі пальним;

 — 2245 ліцензій на право зберігання пального.

За 2022 рік анульовано 886 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та 117 ліцензій на право здійснення оптової та роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

податки, гроші, бюджет, пальне, алкоголь, ДПС

За темою:

  • Рейтинг микрофинансовых организаций: Где получить выгодное кредитование
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • На Полтавщині призупинили тендерну закупівлю на майже 38 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.