ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:55 08.09


Минулої доби полтавські рятувальники 26 разів виїжджали на ліквідацію відкритих пожеж

7 вересня рятувальники 26 разів виїжджали через пожежі на відкритих територіях у м. Полтава, Горішні Плавні, Карлівка, Глобине, Мирогород, смт. Козельщина, Котельва, Шишаки. Було знищено понад 90 гектарів трави.

 А також для ліквідації пожеж на відкритих територіях у Полтавському, Кременчуцькому, Кобеляцькому, Решетилівському, Пирятинському, Глобинському, Гадяцькому, Чутівському та Оржицькому районах.

Внаслідок пожеж вогнем знищено понад 90 гектарів сміття та сухої рослинності.

Так, о 15:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території у м. Горішні Плавні поблизу с. Дмитрівка. Пожежу на площі 48 гектарів локалізовано о 20:00, а ліквідовано 08 вересня о 08:00. Збитки та причина пожежі наразі встановлюються. До гасіння залучалися 50 чоловік особового складу та 12 одиниць техніки, а також 14 працівників та техніка ВАТ «Полтавський ГЗК».

Також, минулої доби через горіння сухої рослинності на площі близько 30 гектарів поблизу с. Турбаї Глобинського району, виникло горіння поверхневих покладів торфу на площі 9,6 га. На ліквідацію пожежі залучено 14 одиниць техніки та 31 чоловік особового складу. Станом на 20:00 ліквідовано горіння на площі 0,3 гектари. Роботи по ліквідації пожежі будуть продовжені 8 вересня.

Рятувальники звертаються до всіх мешканців області з проханням: за сухої спекотної погоди бути надзвичайно обережними з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду.  

пожежі, відкриті території

За темою:

  • За добу на Полтавщині рятувальники погасили 25 пожеж
  • Під Полтавою горить чотири гектари сухої трави
  • Під час пожежі у Полтаві одна людина отримала травми
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.