ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 10.01


Минулоріч аліментники сплатили майже два мільйони гривень штрафів

Протягом 2018 року на користь дітей Полтавщини було стягнуто понад 287 мільйонів гривень аліментів, а також два мільйони гривень штрафів.

 

Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

"Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів – один із пріоритетних напрямків роботи юстиції Полтавщини. Закони #ЧужихДітейНеБуває надали виконавцям чимало ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому протягом 2018 року державними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів на користь дітей. Для порівняння: 2017 року було стягнуто 171 млн грн, що у 1,5 рази менше, ніж у 2018 році", - зазначив Тимченко.

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу по аліментах. 

"На кінець 2018 року на виконанні в органах державної виконавчої служби перебувало 2390 виконавчих проваджень, за якими боржники мають заборгованість понад один, два чи три роки. Державними виконавцями винесені відповідні постанови про накладення штрафу у розмірі 20, 30 та 50 відсотків від суми в залежності від терміну заборгованості", - розповів очільник юстиції області. 

Боржниками Полтавщини виконано 102 постанови про накладення штрафу та на користь дітей перераховано майже 2 млн грн штрафних санкцій — ці кошти не зараховуються як погашення заборгованості по аліментах та є власністю дитини.

аліменти, діти, допомога, юстиція

За темою:

  • На дітей перерахували у квітні понад 20 мільйонів аліментів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.