ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 05.04


Миргород і Смолевичі стануть містами-партнерами

У Мінську підписано Угоду про співпрацю між Асоціацією міст України та білоруською громадською організацією "Поріднені міста".

В рамках заходу були також підписані угоди про партнерство між українськими і білоруськими містами Миргородом і Смолевичами та Ладижином і Новолукомлем.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла України в республіці Білорусь Ігоря Кизима, підписання угод стало важливою подією в білорусько-українських відносинах.

Одразу три трьох угоди про співробітництво підписали: виконавчий директор Асоціації міст України О.Слобожан та Голова Правління Білоруської громадської організації "Поріднені міста" Б.Батура.

Також було підписано угоди про співробітництво між містами Миргород (Україна) та Смолевичі (Білорусь), Ладижин (Україна) та Новолукомль (Білорусь).

Як розповів міський голова Сергій Соломаха, головна мета цих документів – розширення міжрегіональних контактів двох країн, активізація співпраці в економічній, гуманітарній та культурній сферах між білорусько-українськими містами та громадами.

білорусько-українські міста, партнери, Миргород, Смолевичі

За темою:

  • На Полтавщині викрили злочинну групу, підозрювану у збуті наркотиків
  • Дикий кабан травмував у Миргороді двох жінок
  • На Миргородщині поліцейські зловили нелегальних лісорубів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.