ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 28.06


Миргородчанка - серед учасників престижного пісенного конкурсу

До 28 червня на сайті телепроєкту "Українська пісня" тривав інтернет-відбір учасників, серед яких – миргородчанка Наталія Шевченко під псевдонімом Абіє.

Вона набрала 2% голосів.

Відбір на конкурс стартував 1 травня. На першому етапі члени журі розглядають заявки від музикантів, які працюють у різних жанрах. Обов’язковою умовою є виконання пісень українською мовою.

Абіє (Наталії Шевченко) 18 років, вона народилася в Миргороді. ЇЇ псевдонім означає «зненацька», що символізує її появу на українському музичному обрії. Наразі вона працює над своїм першим альбомом і активно веде канал на YouTube.

Також Абіє була учасницею 9 сезону співочого шоу «Х-фактор».

Серед її пісень – сингли «Киту Мій», «Зірка», «Польська», «Колискова», а у вересні 2018 року вересні вийшов кліп на пісню «Зірка».

Учасникам телепроєкту, щодо яких рада експертів не дійшла єдиного висновку, дають можливість взяти участь в інтернет-голосуванні, яке триває наразі. За допомогою цього відбору буде доукомплектований перелік фіналістів, і переможці візьмуть участь у зйомках у Львові. Відтак українці можуть обрати трьох півфіналістів, а 17 інших оберуть члени журі.

Співачка Абіє говорить, що цей конкурс є чудовою можливістю для молодих співаків заявити про себе, тому вона сподівається стати учасницею проєкту. На її думку, участь у національному телепроєкті допоможе у вокальній кар’єрі.

Цей конкурс для неї —  шанс заявити про себе на всю країну.  

Абіє (Фото із сторінки співачки у facebook)

Як повідомляють організатори конкурсу, «Українська пісня» є відмінним стартовим майданчиком і шансом представити себе перед аудиторією. Також організатори розповідають, що після конкурсу пісні потраплять у ротацію кращих телеканалів і радіостанцій країни.

Результати інтернет-відбору  співаків за посиланням.

Наступні етапи відбору розпочнуться після 29 червня.

Фінал проекту передбачає гала-концерт на стадіоні Lviv Arenа. Тоді фіналісти конкурсу виступлять разом із такими виконавцями як ВВ, Pianoboy, O.Torvald тощо.

Телевізійна версія гала-концерту буде транслюватися каналом «Україна» 24 серпня — з нагоди Дня незалежності України.

 

конкурс, пісня, Абіє, голосування

За темою:

  • Полтавщина: виборчу адресу змінили понад 3300 громадян
  • Півтори тисячі полтавців змінили виборчу адресу
  • 14 вересня стартує голосування за проєкти обласного бюджету участі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.