ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 15.07


Миргородські пілоти на міжнародному авіашоу продемонструють вищий пілотаж

Льотний та інженерно-технічний склад 831 бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Полтавщині, прибув до Великої Британії.

Сьогодні вони беруть учать у міжнародному авіаційному показі  The Royal International Air Tattoo — 2017. 

Цього року Україна буде представлена двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76.

Як повідомив офіційний сайт Королівського авіапоказу, найбільша увага вже прикута до вражаючого повернення українського винищувача Flanker.

Один з літаків Су-27 буде представлений впродовж трьох днів на статичному показі разом з транспортним літаком Іл-76.

Бойовий літак Су-27 показуватиме фігури вищого пілотажу в суботу та неділю.

Повернення українського Су-27 цьогоріч є результатом великої роботи, яку провела команда Air Tattoo. Мені дуже приємно, що українські Повітряні Сили демонструють таку відданість авіапоказу. Знайте, що «Flanker» стане головною подією у 2017 році, яку найбільше висвітлюватимуть ЗМІ

- повідомив головний виконуючий директор міжнародного авіаційного показу The Royal International Air Tattoo — 2017 Енді Армстронг. 

Довідка: Вперше офіційна делегація ВПС України брала участь у престижному міжнародному авіаційному показі The Royal International Air Tattoo у 1996 році. Цього року українські військові льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу та додали нові елементи, які виконуються на малих та гранично малих висотах.

Наші пілоти виконують свою демонстраційну програму на серійних літаках, а не на спеціально підготовлених та переобладнаних для авіапоказів.

Загалом програма складена таким чином, щоб під час виступу показати можливості літака-винищувача, його маневреність, та професійний рівень військового льотчика, не виходячи за межі візуальної видимості. Демонстраційна програма, в залежності від метеорологічних умов, була відпрацьована у чотирьох варіантах, повідомили в Міноборони.

миргородські пілоти, авіашоу, Великобританія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.