ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 25.12


Миргородський ас став номінантом рейтингу "Людина року"

Льотчик Олександр Оксанченко став переможцем у номінації "Відкриття року" XVII загальноміського відкритого рейтингу популярності "Людина року-2016"у Миргороді.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась в міському палаці культури Миргорода. Про це повідомила прес-офіцер 831-ї бригади тактичної авіації Світлана Борисова.
Маючи за плечима роки вислуги та чималу кількість годин нальотів, цьогоріч льотчик став справжньою зіркою міжнародних авіаційних показів в Європі: Данія, Румунія, Чехія, Словаччина, Мальта. Оксанченко продемонстрував найкращі результати серед льотчиків-пілотажників на бойових літаках, за що отримав нагороди від командувачів Повітряних Сил іноземних держав. Демонструючи свою майстерність, Олександр  гідно представив Україну на міжнародному рівні, а про миргородського повітряного аса заговорила світова спільнота.
Я щиро вдячний за визнання. Хочу подякувати всьому особовому складу 831-ї бригади тактичної авіації, який забезпечує недоторканість повітряних кордонів країни. Це наша спільна нагорода
 – сказав Олександр Оксанченко, якого цитують "Новини Полтавщини".

визнання, людина року, Олександр Оксанченко, авіатор

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.