ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:44 11.06


Миргородський льотчик-ас Оксанченко гідно представив Україну в Данії

На території авіаційної бази міста Ольборг відбувся міжнародний показ "Danish Air Show-2018". Виступ українців під час авіашоу назвали "фантастичним" та "сенсаційним".


Під час авіашоу дощило. Та примхи погоди не завадили знаменитому полковнику Олександру Оксанченку успішно продемонструвати фігури індивідуального пілотажу на українському Су-27. Варто нагадати, що льотчик-інструктор Оксанченко служить у 831-й бригаді тактичної авіації, що дислокується в Миргороді. Він - частий гість авіашоу у різних куточках світу.

За яскравим та надзвичайно красивим пілотажем залюбки прийшли подивитися десятки тисяч людей, серед яких були сотні українців, які проживають у Данії.

Українці на авіаційному шоу продемонстрували технічні можливості літаків виду ЗС України, представили авіаційну техніку Збройних Сил України на міжнародній арені — статичний наземний показ, демонстрацію її можливостей в повітрі.

Також відбувся обмін досвідом з льотними екіпажами інших країн світу та налагодження дружніх відносин, обговорення з керівництвом Королівських Повітряних сил Данії перспективних напрямів двостороннього військового співробітництва.

авіашоу, Олександр Оксанченко, Данія, ЗСУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.