ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:34 16.01


Місцеві ради отримали 3.7 млн гривень за те, що у них використовували землю під полями і лісами

До бюджетів місцевих рад області за рік надійшло 3.697 млн гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.

Землевпорядники Полтавської області минулого року нарахували 2,766 млн гривень в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Із урахуванням заборгованості за минулі періоди загальна сума склала майже 3.7. мільона гривень.

Близько 2 мільйонів гривень з отриманих коштів землевпорядники спрямували на заходи з розвитку та охорони земель.

На освоєння та поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь використали 1.075 мільйона гривень. Ще 878 тисяч гривень спрямували на проведення інвентаризації та 72.6 тисячі гривень - на нормативну грошову оцінку земель. Заходи з охорони земельного фонду профінансували на 135.6 тисячі гривень.

На сьогоднішній день залишок коштів за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв на спеціальних рахунках місцевих рад становить 15.749 мільйона гривень. Фінансовий ресурс планують використати на поліпшення стану та охорону земель регіону.

Довідка

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Прес-служба Держгеокадастру

ліс, відшкодування, компенсація, бюджет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.