ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 07.06


Міська рада Полтави купила мікроавтобус і шість автівок 

Виконавчий комітет Полтавської міської ради у квітні 2022 року купив мінібус "Хюндай" за понад мільйон гривень і шість автівок "Рено" без проведення відкритих торгів.

 

Про це повідомляє 368.media з посиланням на відкриті джерела. Зокрема, виконком опублікував договір із ТОВ "Хюндай центр Полтава" про покупку мінібуса за 1,272 млн гривень. Поставити його підрядник зобов'язувався до 24 квітня. 

Згідно з документами, виконком 29 березня ухвалив рішення про купівлю без використання процедури відкритих торгів одразу кількох автомобілів.

Крім мінібуса "Hyundai Staria", для потреб чиновників придбали п'ять автомобілів "Renault Duster" та один автомобіль "Renault Express". Зазначимо, автомобілі "Renault" полтавський виконком купив у компанії ТОВ "Соллі плюс Полтава". Загальна сума контракту - 2,86 млн гривень.

ТОВ "Хюндай центр Полтава" зареєстровано у 2013 році зі статутним капіталом 2000 гривень. Її бенефіціарними власниками є Володимир Свинарчук, Балнур Байзакова, Тетяна Чистякова та Наталія Гарнага. ТОВ "Соллі плюс Полтава" зареєстровано у 2008 році і належить полтавцю Володимиру Цеберу та мешканцю Харкова Костянтину Токарєву.

влада, війна, гроші, бюджет, автотранспорт

За темою:

  • Доньку Мамая Наталію випустили із СІЗО під заставу
  • Прокуратура вимагає від полтавських проєктантів повернути сім мільйонів до бюджету
  • Микрозаймы для студентов: какие плюсы можно получить
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.