ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 24.05


Міськрада Полтави має обрати нового в.о. міського голови - Лунін

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін поскаржився на слабку комунікацію із нинішнім в.о. Полтавського міського голови Андрієм Карповим, якого він бачив раз у житті — влітку 2022 року.

24 червня в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбулася прес-конференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна.

В ході спілкування журналісти запитали про співпрацю адміністрації із міськими громадами щодо будівництва укриттів для навчальних закладів.

Дмитро Лунін навів приклад Полтави, із якою у 2022 році була домовленість про виділення 90 млн грн, але тодішній міський голова Олександр Мамай вирішив, що це не є доцільним, тому ці кошти повернулися в бюджет.

— Наразі у міській раді немає суб'єктності. Пан Пархоменко відповідає не за все. Депутати на нещодавні сесії розподілили 460 млн грн, але питання укриттів навіть не розглядалося. Маю надію, що з перевиконання бюджету, це 300 млн грн, якщо не помиляюсь, можливо будуть виділені кошти на інженерні мережі, — повідомив Дмитро Лунін.

Продовжуючи тему відсутності суб’єктності у міській раді, він згадав, що нинішній в. о. міського голови Карпов не спілкується із ним та не бере участі в щотижневих апаратних нарадах. Дмитро Лунін додав, що бачив Андрія Карпова раз у житті, у Сонячному парку, влітку 2022 року.

Тому, на думку Луніна, депутати мають обрати нового в. о. міського голови для об’єднання фракцій заради плідної роботи на місто.

Тоді як повноваження на Карпова були покладені автоматично. А тому, як могли зрозуміти журналісти з натяків начальника ПОВА, він не впорався із таким об’єднанням депутатів.

міська рада, переобирання

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.