ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 19.06


Влада планує придбати для Полтави прибиральну машину за три мільйони

Приблизно три мільйони гривень - орієнтовна вартість причіпної підмітально-прибиральної машини для вулиць обласного центру. КАТП-1628 вже оголосило тендер на закупівлю, а 26 червня відбудеться аукціон.

Машина  розрахована на прибирання вулиць, зокрема будь-яких предметів на ширині 2,5-3 м, та вимітання сміття з-під бордюрів. Завдяки своїй потужності вона зможе замінити працю півсотні двірників, інформує видання 0532.ua.

Безумовно, важливим є відповідність даної техніки усім сучасним екологічним стандартам.

За останні роки, і це видно неозброєним оком, Полтава стала брудною і занехаяною. Комунальники поступово відновили свою роботу щодо регулярного прибирання, але людських рук для цього замало. Саме тому ми підходимо до проблеми по-господарськи, постійно поповнюючи парк комунальної техніки. Вперше за роки незалежності на це виділено близько 75 мільйонів гривень. У поточному році вже отримано 8 сміттєвозів, 8 тракторів, дві асенізаційні машини, автовишки, закуповуємо автомобіль для миття сміттєвих баків безпосередньо на контейнерних майданчиках. Машина для очищення вулиць – ще одне важливе придбання в цьому ряду. Завдяки її потужностям Полтава стане охайнішою, справді гідною називатися сучасним містом, комфортним для мешканців і гостей

 

 

 

 

 

 

 

 — зазначив Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ. 

Наразі аналогів подібної техніки в Полтаві немає.

влада, гроші, тендер, техніка, ЖКГ, прибирання

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.